Dzieci z Naszego przedszkola na Grodziskiej Scenie Talentów w Centrum Kultury

W dniu 10 maja br. dzieci z Naszego przedszkola wystąpiły na scenie w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim w ramach Grodziskiej Sceny Talentów prezentując przedstawienie „Przygoda na łące” autorstwa jednej z nauczycielek- p. Karoliny Gasik. Bogaty program artystyczny był nie lada wyzwaniem ale dzięki wielkim talentom dzieci oraz staraniom ich wychowawczyń- p. Aldony Kuźmińskiej, Elwiry Stępkowskiej, Urszuli Węgrzynowicz, Ewy Pietraszek, Zofii Kłosińskiej oraz Beaty Ubych-Bień wszystko się udało, a występ okazał się ogromnym sukcesem i spotkał się z uznaniem licznie przybyłych gości. Taki sukces na pewno uskrzydli naszych Małych Artystów i zachęci ich do rozwijania swoich talentów.

Wyniki rekrutacji do przedszkoli

Informuję, że została opublikowana lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkoli publicznych i niepublicznych, które będą funkcjonować od 1 września 2018 r. na zasadach publicznych.

>>> Wyniki rekrutacji

Z uwagi na fakt, że liczba wolnych miejsc jest większa od liczby niezakwalifikowanych dzieci, istnieje możliwość zapewnienia miejsca przedszkolnego dla każdego dziecka. Od 30 maja br. rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca.

Obecnie największą liczbą dostępnych miejsc dysponuje przedszkole w Wólce Grodziskiej. Jest to nowa placówka, zlokalizowana ok. 1 kilometra od tunelu przy ulicy Bałtyckiej. Są tam tworzone oddziały Przedszkola nr 5 w Łąkach, które obecnie są wyposażane w sprzęt i pomoce dydaktyczne. Rodziców dzieci niezakwalifikowanych do placówek pierwszego wyboru zapraszam w najbliższy czwartek (26 kwietnia br.), w godz. od 16.00 do 19.00 na dzień otwarty w przedszkolu w Wólce Grodziskiej 33. Liczę, że nowo tworzona placówka spełni Państwa oczekiwania.

Jednocześnie przypominam, że 27 kwietnia br. mija termin potwierdzenia woli zapisania dziecka w placówce, do której zostało ono zakwalifikowane.

Chciałbym wyrazić satysfakcję z faktu, że tegoroczna oferta rekrutacyjna odpowiada potrzebom rodziców i ich dzieci. Jednocześnie informuję, że dla osób niezakwalifikowanych, a także mających pytania o dalszy przebieg rekrutacji, pozostają do dyspozycji pracownicy Biura Oświaty Gminy Grodzisk Mazowiecki (tel. 22 463 46 55).

Tomasz Krupski
Zastępca Burmistrza

Konkurs Podróże Misiołanków

Serdecznie zapraszamy do głosowanie na prace konkursowe dzieci z naszego przedszkola, które brały udział w projekcie „Podróże Misiołanków”. Dzieci miały za zadanie przybliżyć Notce Łanek naszą okolicę i wykonały piękne prace plastyczne. Ta praca, która uzyska najwięcej głosów oczywiście wygrywa. Na prace można głosować od 16.04 – 23.04. 2018r.

Aby zagłosować na pracę należy polubić stronę na facebooku: Podróże Misiołanków i wyszukać prace w dodanych postach (post dodany 16.04.2018r.) lub kliknąć na podany link

Zapraszam również do obejrzenia fotorelacji z pobytu Notki Łanek.

-> Gratulacje dla Leny Szewczyk, której praca zgromadziła największą liczbę polubień! Lena otrzymała lokalizator notiOne oraz puzzle z wizerunkiem całej misiowej rodziny. Wszystkie dzieci biorące udział w projekcie otrzymały dyplomy.

Wycieczka do Teatru Maskarada

W dniach 9 i 10 kwietnia dzieci z młodszych grup przedszkolnych wybrały się na wycieczkę do Teatru Maskarada w Warszawie. Dzieci podczas oglądania spektaklu poznały roztańczone, rozśpiewane i psotne koty z wierszy Marii Konopnickiej. Filuś, Miluś i Kizia zaprosiły widzów do zabawy i na koci bal. Barokowe kocie kostiumy, muzyka i piosenki stworzyły magiczny i interaktywny koci świat. Dzieci z grupy Żabek i Myszek wykorzystały słoneczną, wiosenną pogodę i wybrały się do Łazienek Królewskich. Zobaczyły pomnik Józefa Piłsudskiego i Fryderyka Chopina. Obserwowały i wsłuchiwały się w budzącą się przyrodę, a na naszej drodze spotkaliśmy pawia i wiewiórki.

Zapraszamy do galerii

« 1 z 2 »

Powitanie Wiosny

21 marca dzieci z naszego przedszkola wraz ze swoimi Paniami uczestniczyły w barwnym korowodzie na powitanie nowej pory roku. Dzieci zaśpiewały Wiośnie wesołe piosenki oraz zgodnie z tradycją wykonały Marzannę. Każda grupa przygotowała wiosenny atrybut. Szukaliśmy również oznak wiosny w naszym przedszkolnym ogrodzie. Zapraszamy do fotorelacji.

Wyniki międzyprzedszkolnego konkursu „Palma Wielkanocna w barwach narodowych”

Co roku przed Niedzielą Palmową Nasze przedszkole organizuje międzyprzedszkolny konkurs na Palmę Wielkanocną. W tym roku tematem przewodnim były barwy narodowe. Do konkursu przystąpiły 22 grupy ze swoimi palmami z 7 przedszkoli z terenu Grodziska Mazowieckiego.

Palmy oceniało Jury w składzie: Justyna Żelewska, Renata Prędkopowicz, Marzena Zygmunt,   Agnieszka  Bryła-Gmitruk, Hanna Wojciechowska

Wyniki IV międzyprzedszkolnego konkursu
na „Palmę wielkanocną w barwach narodowych”

I miejsce: ŻABKI 3,4-latki – palma nr 1

(57 pkt)        Pani Magdalena Kowalczyk
Pani Katarzyna Kulesza

Przedszkole nr 5 im. Pszczółki Mai

 

II miejsce: TYGRYSKI 3,4 – latki- palma nr 18

(42 pkt)          Pani Anna Szurbak

Przedszkole Wesołe Nutki

 

III miejsce: O c– 5,6 –latki – palma nr 11

(34 pkt)            Pani Elwira Stępkowska

Przedszkole nr 5 im. Pszczółki Mai

 

WYRÓŻNIENIA:

  • SÓWKI 5 – latki opiekun Pani Beata Ubych – Bień
    Przedszkole nr 5 im. Pszczółki Mai – palma nr 16 ( 12 pkt)
  • JEŻYKI 6 – latki opiekun Pani Edyta Kwiatkowska
    Przedszkole nr 7 im. Wróbelka Elemelka – palma nr 4 ( 9 pkt)
  • JEŻYKI 4 – latki opiekun Pani Lucyna Sztych – palma nr 14 ( 9 pkt)
    Przedszkole nr 1 im. Krasnala Hałabały

NAGRODA PUBLICZNOŚCI GRAND PRIX

Nagrodę przyznawały dzieci z klas I ze Szkoły Podstawowej nr 4 uczestnicząc w głosowaniu.

ŻABKI – palma nr 1 Pani Magdalena Kowalczyk i Pani Katarzyna Kulesza

Przedszkole nr 5 im. Pszczółki Mai

 

Przypominamy, że kryteriami oceny w konkursie były:

  1. „Ręka dziecka” współudział dzieci w tworzeniu palmy
  2. Pomysłowość w nawiązaniu do tematu konkursu
  3. Ogólne wrażenie estetyczne

Wszystkim uczestnikom dziękujemy oraz zapraszamy w przyszłym roku.

Spotkanie ze stomatologiem

14 marca gościliśmy w naszym przedszkolu stomatologa – p. Maję Łaski, która od wielu lat współpracuje z nami w zakresie profilaktyki stomatologicznej. Spotkanie miało uświadomić dzieciom jak wielkie znaczenie dla zdrowia ich zębów ma higiena oraz zdrowe odżywianie. Teorię w tym zakresie nasze dzieci zaliczyły na piątkę! Pogadanki przeplatane były ćwiczeniami praktycznymi ( np. leczenia zęba), ilustrowanym opowiadaniem oraz licznymi zagadkami. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały kalendarzyki mycia zębów, motywujące do systematycznej higieny.

Projekt „Podróże Misiołanków”

W dniach 5-9 marca do naszego przedszkola zawitał specjalny gość – Notka Łanek. Notka jest najmłodszym misiem w swojej czteroosobowej rodzinie. W ramach projektu „Podróże Misiołanków” odwiedza przedszkola w całej Polsce, zachęca dzieci do zdrowego odżywiania i propaguje właściwe nawyki żywieniowe. Notka odwiedziła grupę Żabek, Biedronek, Myszek, Sówek oraz grupę Oc. Wraz z wychowawcami dostarczała przedszkolakom oraz ich rodzicom wiedzy, narzędzi i inspiracji rozbudzających zainteresowanie zdrowym trybem życia. Dzieci segregowały przyniesione przez siebie bądź wycięte z gazet produkty spożywcze na zdrowe i niezdrowe. Samodzielnie wykonały zdrowe kanapki. Poznawały alternatywę dla czekoladowych słodkości – próbowały i smakowały rodzynki, żurawinę, orzechy, pestki dyni, słonecznika oraz migdały. Dzieci piły świeżo wyciśnięty sok z cytrusów, jabłek, marchewek. Porównywały jego smak i konsystencję oraz wartości odżywcze z sokiem z kartonika. Przypomniały sobie wiadomości na temat higieny jamy ustnej oraz poznały zawód dietetyka i stomatologa. Aby uświadomić dzieci i ich rodziców powstała tablica „Czy wiemy co jemy i pijemy”, która ukazuje ile cukru zawierają ulubione przysmaki dzieci i czy warto tak zasładzać nasze pociechy. Podsumowaniem akcji było uzupełnienie księgi podróży Notki Łanek. Misia chciała poznać legendę naszego miasta oraz najciekawsze miejsca do odwiedzania. Dzieci narysowały dla Notki swoją pocztówkę z naszej miejscowości. W przyszłości mamy nadzieję poznać resztę członków misiowej rodziny: tatę policjanta, mamę pielęgniarkę oraz brata miłośnika przyrody.


Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180309_081142.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180309 081142
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180309_081247.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180309 081247
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180309_081425.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180309 081425
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180309_081410.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180309 081410
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180309_081330.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180309 081330
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180309_081345.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180309 081345
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180306_103143.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180306 103143
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180312_093425.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180312 093425
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180308_082534.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180308 082534
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180308_090347.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180308 090347
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180308_100632.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180308 100632
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180308_093021.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180308 093021
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180308_111435.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180308 111435
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180308_104416.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180308 104416
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180306_113024.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180306 113024
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180306_115055.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180306 115055
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180307_131120.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180307 131120
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180307_150843.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180307 150843
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180308_145845.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180308 145845
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_20180308_145858.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
IMG 20180308 145858
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/P1040936.JPG): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
P1040936
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/P1040927.JPG): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
P1040927
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/P1040930.JPG): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
P1040930
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/P1040932.JPG): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
P1040932
Warning: getimagesize(//wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/P1040931.JPG): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 159

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189

Warning: Division by zero in /wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewThumbnails.php on line 189
P1040931

Zapraszam do odwiedzenia strony facebook

„Sopranem i basem” – eliminacje przedszkolne

,, Sopranem i basem” to konkurs dla wszystkich lubiących śpiewać. W naszym przedszkolu odbył się jego pierwszy etap – eliminacje przedszkolne dla grup młodszych ( 3, 4 latków)  i starszych dzieci ( 5, 6 latków).
Występujących było wielu – ok. 40 dzieci. Jury w swojej ocenie brało wiele czynników pod uwagę, ponieważ wyróżnione osoby będą reprezentować nasze przedszkole w Adamowiźnie. A trzeba przyznać, że tam poziom jest zawsze bardzo wysoki.
Do międzyszkolnego etapu zakwalifikowali się:

  • Grupa 3, 4 latków:
    Wojtyś Nina
    Kasińska Ania
    Krawiec Julia
    Krawczyk Natalia

 

  • Grupa 5,6 latków:
    Pasturkiewicz Igor
    Bogucka Maria
    Zając Gabriela
    Skarżyńska Antonina
    Okurowska Iga
    Siemiątkowska Maja
    Czarnecka Paulina
    Tępiński Hubert
    Sobczak Maja
    Barańska Roksana

Trzymamy kciuki za naszych małych wokalistów na dalszym etapie!

Konkurs recytatorski „Oczaruj mnie przyrodą”

31 stycznie w Centrum Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród w powiatowym konkursie recytatorskim organizowanym przez Filię Biblioteki Pedagogicznej. Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki z grup:

  • Oa – Kinga Kazimierczak, Aleksandra Trzcińska, Maja Siemiątkowska oraz
  • Oc – Roksana Barańska, Maja Sobczak, Antonina Skarżyńska, wyłonione podczas eliminacji wewnętrznych.

Wyróżnienia oraz nagrody książkowe otrzymały Roksana Barańska oraz Maja Sobczak z grupy Oc pod kierunkiem Elwiry Stępkowskiej.
Podczas uroczystości wysłuchaliśmy kilka bardzo interesujących wystąpień nagrodzonych dzieci oraz wszyscy obecni mieli przyjemność obejrzeć film pt. Paddington 2. Dziękuję wszystkim biorącym udział w eliminacjach do konkursu i zapraszam w przyszłym roku szkolnym.
Elwira Stępkowska