Wyniki rekrutacji do przedszkola

24 kwietnia opublikowane zostały listy dzieci zakwalifikowanych do przedszkola i klas pierwszych w szkołach podstawowych.
Do piątku 26 kwietnia do godz. 16.00 rodzice zobowiązani są do złożenia potwierdzenia woli uczęszczania dziecka do przedszkola/klasy 1. Potwierdzenie woli jest niezbędne do tego, aby dziecko z zakwalifikowanego uzyskało status przyjętego.

Zebrania w Wólce Grodziskiej

Szanowni Rodzice,

serdecznie zapraszamy na „drzwi otwarte”. Wszystkich zainteresowanych prosimy o indywidualne umówienie się na konkretną godzinę z wychowawcami.

Grupa

wychowawcy

data

dyżur

„Stokrotki”

P. Mitrowska, M. Baworowska

27 marca (środa)

16.00 – 18.00

„Bławatki”

R. Dubel, K. Galla

27 marca (środa)

15.30 – 17.30

„Maczki”

K. Zenczenko, J. Sierakowska

29 marca (piątek)

15.00 – 17.00

„Bratki” T. Madej 27 marca (środa)

15.40 – 17.45

Deklaracja kontynuacji uczęszczania dziecka do przedszkola

W przypadku chęci kontynuacji uczęszczania dziecka do przedszkola prosimy o pobranie, wydrukowanie, wypełnienie, podpisanie i złożenie w przedszkolu poniżej karty. Dotyczy to wszystkich dzieci, które w bieżącym roku szkolnym uczęszczają do naszego przedszkola (Przedszkole nr 5/Zielony Rynek; Przedszkole nr 5/Wólka Grodziska) i rodzice chcą, aby w przyszłym roku szkolnym dziecko kontynuowało edukację w tej placówce.

Deklaracja kontynuacji edukacji przedszkolnej

Zasady rekrutacji w 2019 roku

Poniżej publikujemy zatwierdzone przez Burmistrza Gminy Grodzisk Mazowiecki zasady rekrutacji do przedszkoli i klas I szkół podstawowych na nowy rok szkolny 2019/20, a także Zarządzenie Burmistrza w sprawie terminów. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z Uchwałami Rady Miejskiej w sprawie kryteriów naboru.