Zebrania w Wólce Grodziskiej

24 lutego (poniedziałek) o godz. 16.30 odbędzie się zebranie z rodzicami z grupy Niezapominajek, a 28 lutego (piątek) o godz. 17.00 zebranie Rady Rodziców.

Serdecznie zapraszamy

 

Rekrutacja do przedszkola

Rekrutacja na wolne miejsca do placówek przedszkolnych, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie prowadzona drogą elektroniczną. W dniach od 13 do 31 marca 2020 roku rodzice będą mogli wypełnić wniosek zamieszczony na stronie internetowej gminy i biura oświaty. Wypełniony formularz trzeba wydrukować i dostarczyć do placówki „pierwszego wyboru”, tzn. oznaczonej przez rodziców na pierwszym miejscu preferencji.

Uwaga:

Rodzice dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2019/2020 do publicznego przedszkola, punktu przedszkolnego lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej, w terminie od 5 do 12 marca br. mogą złożyć do dyrektora deklarację o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego. Niezłożenie deklaracji jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w dotychczasowym przedszkolu od dnia 1 września nowego roku szkolnego.

Więcej informacji na stronie: http://www.grodzisk-oswiata.pl/2020/01/30/harmonogram-i-kryteria-rekrutacji-do-przedszkoli-i-klas-pierwszych-szkol-podstawowych/

 

Zaproszenie na Bal Karnawałowy

3 lutego w przedszkolu w Wólce Grodziskiej odbędzie Bal Karnawałowy. Uczestników czeka wspaniała zabawa!

Rodziców prosimy o przygotowanie strojów dla dzieci.

 

,

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Zdrowych, pogodnych

i pełnych radości świąt Bożego Narodzenia

spędzonych w gronie najbliższych

oraz dużo zdrowia i pomyślności

w Nowym 2020 roku

 

Konkurs plastyczny dla Wólki Grodziskiej

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konkursie plastycznym „Barwy jesieni”. Prace należy złożyć do 25 października 2019 r. u wychowawców grup ”BRATKI” i „NIEZAPOMINAJKI”.

Ogłoszenie wyników już 30 października.

Regulamin konkursu w załączniku.

Regulamin_konkursu

Pomoc psychologa

Rodzice z naszego przedszkola potrzebujący pomocy lub wsparcia otrzymają je w Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej w Grodzisku Mazowieckiem (ul. Bałtycka 30). Po zgłoszeniu do sekretariatu poradni (tel. 22 755 55 74) ustalony zostanie termin spotkania z psychologiem.

Wyprawka do przedszkola

Poniżej informacja o wyprawce zarówno dla przedszkola w Wólce Grodziskiej jak i na Zielonym Rynku. Szczegóły w nawiasach. POtrzebne artykuły prosimy dostarczyć do placówek w ostatnim tygodniu sierpnia.

Read more

Komunikat w sprawie zawieszenia strajku

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 informuje, że w związku z zawieszeniem strajku pracowników oświaty, od 29 kwietnia wznawiamy działalność przedszkola.

Organizacja tygodnia 29 kwietnia – 3 maja 2019 r.:

29, 30 kwietnia – zajęcia wychowawczo-dydaktyczne wg planu

1 maja – dzień wolny

2 maja – dyżur w godz. 6.30 – 18.00, grupy łączone (Wólka Grodziska); 7:00 – 17:30 (Zielony Rynek)

3 maja – dzień wolny