Wyniki konkursu "Karta bożonarodzeniowa"

Ze świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedna z nich jest wysyłanie kartek świątecznych. Dzisiaj wiele osób wysyła życzenia za pomocą komputera i telefonu. Na szczęście nie zapominamy o wysyłaniu kartek tradycyjną…

Festiwal Piosenki Patriotycznej

10 listopada odbył się pierwszy Festiwal Piosenki Patriotycznej z okazji 99 –tej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Siedem grup przedszkolnych oraz trzy klasy edukacji zintegrowanej podjęło się wyzwania, jakim było zaśpiewanie…

Pasowanie na Przedszkolaka

W dniach 25-27 października w naszym przedszkolu odbywały się uroczystości z okazji Pasowania na Przedszkolaka. Maluchy zaprezentowały rodzicom piosenki oraz wiersze, których nauczyły się specjalnie na tę okazję. Za pomocą "czarodziejskiego…

"Dzień Dyni"

31 października, na przekór zagranicznemu Halloween postanowiliśmy zorganizować w młodszych grupach przedszkolnych "Dzień Dyni". Dzieci w tym dniu przyszły ubrane na pomarańczowo. "Dzień Dyni" pozwolił nam poznać wielką różnorodność…

Jesienne cudaki

Jesień to niezwykła pora roku, pełna niesamowitych barw i bogata w różnorodne dary. Zebrane podczas spacerów liście, kasztany, żołędzie, czy też zgromadzone w kąciku przyrodniczym warzywa i owoce, niejednokrotnie stanowiły dla…

Dzień kundelka

25 października obchodzony był "Dzień kundelka". Z tej okazji do naszego przedszkola zaprosiliśmy przedstawicieli Straży Zwierząt z Grodziska Mazowieckiego. Panie przyjechały ze swoim pupilem i opowiadały dzieciom czym się zajmują.…

Strażacy w przedszkolu

W dniu 10.10.2017r. przedszkolaki z wielką radością powitały wyjątkowych gości – strażaków. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się, że praca strażaka nie polega tylko na gaszeniu pożarów, ale również na udzielaniu pomocy…

Konkurs "Moja Pani"

Konkurs plastyczny ,, Moja Pani” stał się już naszą przedszkolną tradycją. To taki miły akcent dla Pań przed Dniem Nauczyciela, bo jakże się nie uśmiechnąć na widok swojego portretu wykonanego ręką np. 4- letniego mistrza. Wpłynęło…

"Owocowa" integracja przedszkolaków

28.09. 2017 r. ,, Słoneczka „ wspólnie z ,,Myszkami” spotkały się, aby wykonać sałatkę owocową. Dzieci przyniosły różnorodne owoce, które same myły, obierały a następnie kroiły. Najbardziej zaangażowane w prace były dziewczynki,…

Jeśli dziecko poczuje, że interesujesz się jego osiągnięciami, w dorosłym życiu będzie w stanie funkcjonować bez ciągłego szukania pochwał i poparcia u innych ludzi.
Dr S. D. Annamalay “Inteligencja emocjonalna u dzieci”

Nasze przedszkole

Przedszkole wchodzi w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Grodzisku Mazowieckim. Położone jest w spokojnej okolicy – z jednej strony otaczają je jednorodzinne domy z ogródkami, z drugiej rozległe łąki. Do przedszkola uczęszczają dzieci w wieku 3 – 5 lat. Przedszkole jest małe, kameralne. W przedszkolu funkcjonują 3 grupy całodzienne: 3 latków, 4 latków, zerówka 5 latków realizujące podstawę programową wychowania przedszkolnego. Przedszkole posiada do swojej dyspozycji samodzielny budynek z dwiema przestronnymi salami (w których przebywają najmłodsze dzieci) oraz odrębny, ogrodzony plac zabaw wyposażony w urządzenia terenowe.

 • Godziny pracy

  Przedszkole pracuje pięć dni w tygodniu w godzinach 7.00 – 17.00.

  Podstawa programowa wychowania przedszkolnego w grupach całodziennych realizowana jest w godz. 8.30 – 13.30.

 • Zajęcia dodatkowe

  Przedszkole umożliwia dzieciom rozwijanie zdolności i zainteresowań poprzez udział w zajęciach dodatkowych. W  bieżącym roku szkolnym wszystkie dzieci biorą udział w poniższych zajęciach finansowanych z budżetu gminy:

  • rytmika
  • język angielski
  • gimnastyka korekcyjna
 • Opłaty

  Na koszt pobytu dziecka w przedszkolu składają się następujące opłaty:
  opłata za usługę wychowania przedszkolnego w wysokości 1,00zł/godz. ponad czas przeznaczony na realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz dzienna stawka żywieniowa w wysokości 10 zł/dzień.

  Opłaty naliczane są zgodnie z rzeczywistym czasem pobytu dziecka w przedszkolu wykazanym przez system monitorujący wejścia i wyjścia dzieci. Każdy z rodziców wyposażony jest w kartę magnetyczną rejestrującą ewidencję dzieci.

  Opłaty za przedszkole pobierane są 5. każdego miesiąca. Jeżeli 5. wypada w weekend opłaty pobierane są w poniedziałek po weekendzie. Opłaty za wyżywienie należy regulować bezpośrednio u ajenta prowadzącego stołówkę.

  Opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu (naliczane przez system “Punktualny przedszkolak”) należy wpłacać na numer konta: 51 1240 6348 1111 0010 4132 2928

We are great smart fast

Toggle 1

Toggle 2