Dzień Dziecka

W Dniu Dziecka grupy 0a, 0d i 0c wybrały się na plac zabaw do Parku Skarbków oraz na lody 😉 zapraszamy do galerii zdjęć: www.fotosik.pl/u/Grodzisk3/album/2444815 (link należy skopiować i wkleić w pasek wyszukiwania)

Konkurs "Kwiaty dla mamy"

  Maj - to życie, maj - to kwiaty Bzy, konwalie, róże, bratki Maj w uczucia tak bogaty Maj to także Święto Matki. Przy okazji Święta Mamy, p. Ula Węgrzynowicz zorganizowała dla wszystkich dzieci z naszego przedszkola konkurs…

Rekrutacja uzupełniająca

30 czerwca rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca do grodziskich przedszkoli, punktów przedszkolnych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, a także do pierwszych klas szkół podstawowych. Rekrutacja na wolne miejsca…

Zebranie informacyjne dla nowoprzyjętych

Uprzejmie informujemy, że zebranie informacyjne dla rodziców dzieci przyjętych do przedszkola w tegorocznej rekrutacji odbędzie się w poniedziałek 19 czerwca 2017 o godz. 17.30.

Z wizytą u króla....

W maju Krasnoludki oraz dzieci z grup 0 wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę autokarową do Warszawy. Pierwszym punktem wycieczki było..... "Spotkanie z królem", czyli zajęcia edukacyjne w Zamku Królewskim. Na początku spotkania…

Wyniki konkursu na palmę wielkanocną

Znamy już wyniku konkursu "Palma wielkanocna w kolorach tęczy". 5 kwietnia komisja konkursowa wyłoniła zwycięskie prace. Dzieci z naszego przedszkola głosowały na nagrodę gran prix. Komisja konkursowa w składzie: Beata Dobrzyńska …

Ruszyła rekrutacja do przedszkola

5 kwietnia rozpoczęła się rekrutacja do grodziskich przedszkoli, punktów przedszkolnych i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, a także do pierwszych klas szkół podstawowych. Rekrutacja na wolne miejsca do placówek…

Sopranem i basem

Na przełomie marca – kwietnia 2017 r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie „Sopranem i basem, czyli polskie piosenki na grodziskiej scenie”. Przesłuchania odbywały się w zaprzyjaźnionej szkole Podstawowej w…

Mamy nową stronę www

Rok 2017 jest dla nas szczególny, bowiem przygotowujemy się do nadania imienia naszemu przedszkolu. Jeszcze przed końcem roku odbędzie się wydarzenie związane z nadaniem imienia Pszczółki Mai. Z tej okazji postanowiliśmy także…

Jeśli dziecko poczuje, że interesujesz się jego osiągnięciami, w dorosłym życiu będzie w stanie funkcjonować bez ciągłego szukania pochwał i poparcia u innych ludzi.
Dr S. D. Annamalay “Inteligencja emocjonalna u dzieci”

Nasze przedszkole

Przedszkole wchodzi w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Grodzisku Mazowieckim. Położone jest w spokojnej okolicy – z jednej strony otaczają je jednorodzinne domy z ogródkami, z drugiej rozległe łąki. Do przedszkola uczęszczają dzieci w wieku 3 – 5 lat. Przedszkole jest małe, kameralne. W przedszkolu funkcjonują 3 grupy całodzienne: 3 latków, 4 latków, zerówka 5 latków realizujące podstawę programową wychowania przedszkolnego. Przedszkole posiada do swojej dyspozycji samodzielny budynek z dwiema przestronnymi salami (w których przebywają najmłodsze dzieci) oraz odrębny, ogrodzony plac zabaw wyposażony w urządzenia terenowe.

 • Godziny pracy

  Przedszkole pracuje pięć dni w tygodniu w godzinach 7.00 – 17.00.

  Podstawa programowa wychowania przedszkolnego w grupach całodziennych realizowana jest w godz. 8.30 – 13.30.

 • Zajęcia dodatkowe

  Przedszkole umożliwia dzieciom rozwijanie zdolności i zainteresowań poprzez udział w zajęciach dodatkowych. W  bieżącym roku szkolnym wszystkie dzieci biorą udział w poniższych zajęciach finansowanych z budżetu gminy:

  • rytmika
  • język angielski
  • gimnastyka korekcyjna
 • Opłaty

  Na koszt pobytu dziecka w przedszkolu składają się następujące opłaty:
  opłata za usługę wychowania przedszkolnego w wysokości 1,00zł/godz. ponad czas przeznaczony na realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz dzienna stawka żywieniowa w wysokości 10 zł/dzień.

  Opłaty naliczane są zgodnie z rzeczywistym czasem pobytu dziecka w przedszkolu wykazanym przez system monitorujący wejścia i wyjścia dzieci. Każdy z rodziców wyposażony jest w kartę magnetyczną rejestrującą ewidencję dzieci.

  Opłaty za przedszkole pobierane są 5. każdego miesiąca. Jeżeli 5. wypada w weekend opłaty pobierane są w poniedziałek po weekendzie. Opłaty za wyżywienie należy regulować bezpośrednio u ajenta prowadzącego stołówkę.

  Opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu (naliczane przez system “Punktualny przedszkolak”) należy wpłacać na numer konta: 51 1240 6348 1111 0010 4132 2928

We are great smart fast

Toggle 1

Toggle 2