Pasowanie na Przedszkolaka

W dniach 25-27 października w naszym przedszkolu odbywały się uroczystości z okazji Pasowania na Przedszkolaka. Maluchy zaprezentowały rodzicom piosenki oraz wiersze, których nauczyły się specjalnie na tę okazję. Za pomocą „czarodziejskiego ołówka” Pani Dyrektor Renata Prędkopowicz dokonała uroczystego  pasowania, a nasze trzy i czterolatki stały się pełnoprawnymi członkami społeczności przedszkolnej. Na pamiątkę dzieci otrzymały znaczki z logo naszego przedszkola, dyplomy oraz książeczki. Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek.

Dzieciom z grup „Pszczółki”, „Biedronki” i „Żabki” gratulujemy pięknych występów i życzymy dużo uśmiechu oraz samych radosnych chwil w przedszkolu.

Dziękujemy wychowawczyniom za przygotowanie dzieci do tak ważnego dla nich święta, a rodzicom za przygotowanie poczęstunku.

Zobacz galerię zdjęć

prosimy o przesłanie zdjęć z uroczystości na maila: przedszkole5grodzisk@wp.pl

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz