Festiwal Piosenki Patriotycznej

10 listopada odbył się pierwszy Festiwal Piosenki Patriotycznej z okazji 99 –tej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Siedem grup przedszkolnych oraz trzy klasy edukacji zintegrowanej podjęło się wyzwania, jakim było zaśpiewanie piosenek patriotycznych. Niesamowita atmosfera w barwach biało-czerwonych sprawiła, że Festiwal wypełnił się patriotycznym nastojem. Celem Elwiry Stępkowskiej organizatorki Festiwalu było stworzenie widowiska, które przybliżałoby dzieciom najważniejsze wartości związane z Ojczyzną. Jurorki tj. Pani dyrektor Renata Prędkopowicz, Pani bibliotekarz Grażyna Brożek oraz Pani Magdalena Kowalczyk miały trudne zadanie, wszystkie występy były bardzo ciekawe i niezwykle wzruszające.

Grand Prix w kategorii grupy przedszkolne otrzymała grupa Myszki pod kierunkiem Pani Ewy Pietraszek za wykonanie utworu pt. „My pierwsza brygada”

Wyróżnienie otrzymała grupa 0c pod kierunkiem Pani Elwiry Stępkowskiej za wykonanie piosenki pt. „Płynie Wisła płynie”

Grand Prix w kategorii uczniowie otrzymała klasa I a pod kierunkiem Pani Agnieszki Gimbut za utwór pt. „Szara piechota”

Wyróżnienie w kategorii uczniowie uzyskała klasa III b pod kierunkiem Pani Małgorzaty Zientali za piosenkę pt. „Nasza Wisła”

Zobacz galerię zdjęć

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz