Wyniki konkursu „Karta bożonarodzeniowa”

Ze świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedna z nich jest wysyłanie kartek świątecznych. Dzisiaj wiele osób wysyła życzenia za pomocą komputera i telefonu. Na szczęście nie zapominamy o wysyłaniu kartek tradycyjną droga pocztową. Adresaci kartek świątecznych, zachwyceni ich wykonaniem oraz treścią życzeń, zatrzymują je na długo. W związku z ogłoszonym przedszkolnym konkursem na Kartę bożonarodzeniową, dzieci własnoręcznie ozdabiały karty różnymi technikami. A oto laureaci konkursu:

Grupa wiekowa 3-latki:

I miejsce – Natalka Doczyńska – Pszczółki

II miejsce – Zuzia Popczyk – Żabki

III miejsce – Mikołaj Kamiński – Biedronki

Wyróżnienie – Wojtek Mirkowski – Pszczółki

Grupa wiekowa 4-latki:

I miejsce – Natalka Krawczyk – Myszki

II miejsce – Kacper Żabik – Żabki

III miejsce – Kuba Marczewski – Żabki

Wyróżnienie: Alicja Mirż – Myszki

Grupa wiekowa 5-latki:

I miejsce – Maja Kusznierewicz – Sówki

II miejsce – Weronika Gutkowska – gr. 0b

III miejsce – Wojtek Wróbel – Motylki

Wyróżnienie – Marianna Kozera – Sówki

Grupa wiekowa 6-latki:

I miejsce – Alicja Broda – gr. 0b

II miejsce – Paweł Chyłek – Krasnoludki

III miejsce – Kacper Walenicki – gr. 0c

Wyróżnienie – Zuzia Bogobowicz – Krasnoludki

Wszystkim dzieciom dziękuję za udział w konkursie oraz gratuluję pięknych kart.

Dziękuję wychowawcom i rodzicom za zaangażowanie i materiały do stworzenia prac.

Serdecznie zapraszam na kiermasz kart wykonanych przez dzieci z naszego przedszkola. Karty zostały wywieszone w budynku przedszkola oraz w szkole między salą 2 i 3. Opłata dobrowolna, wrzucana do skarbonki, która znajduje się w sali nr 2 oraz w sali gr. Żabek. Pieniążki zostaną przeznaczone na nagrody w konkursie. Dodam, że każde dziecko uczestniczące w konkursie otrzyma upominek!

Organizator: Magdalena Kowalczyk

Zobacz galerię prac

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz