Konkurs recytatorski „Oczaruj mnie przyrodą”

31 stycznie w Centrum Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród w powiatowym konkursie recytatorskim organizowanym przez Filię Biblioteki Pedagogicznej. Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki z grup:

  • Oa – Kinga Kazimierczak, Aleksandra Trzcińska, Maja Siemiątkowska oraz
  • Oc – Roksana Barańska, Maja Sobczak, Antonina Skarżyńska, wyłonione podczas eliminacji wewnętrznych.

Wyróżnienia oraz nagrody książkowe otrzymały Roksana Barańska oraz Maja Sobczak z grupy Oc pod kierunkiem Elwiry Stępkowskiej.
Podczas uroczystości wysłuchaliśmy kilka bardzo interesujących wystąpień nagrodzonych dzieci oraz wszyscy obecni mieli przyjemność obejrzeć film pt. Paddington 2. Dziękuję wszystkim biorącym udział w eliminacjach do konkursu i zapraszam w przyszłym roku szkolnym.
Elwira Stępkowska