„Sopranem i basem” – eliminacje przedszkolne

,, Sopranem i basem” to konkurs dla wszystkich lubiących śpiewać. W naszym przedszkolu odbył się jego pierwszy etap – eliminacje przedszkolne dla grup młodszych ( 3, 4 latków)  i starszych dzieci ( 5, 6 latków).
Występujących było wielu – ok. 40 dzieci. Jury w swojej ocenie brało wiele czynników pod uwagę, ponieważ wyróżnione osoby będą reprezentować nasze przedszkole w Adamowiźnie. A trzeba przyznać, że tam poziom jest zawsze bardzo wysoki.
Do międzyszkolnego etapu zakwalifikowali się:

 • Grupa 3, 4 latków:
  Wojtyś Nina
  Kasińska Ania
  Krawiec Julia
  Krawczyk Natalia

 

 • Grupa 5,6 latków:
  Pasturkiewicz Igor
  Bogucka Maria
  Zając Gabriela
  Skarżyńska Antonina
  Okurowska Iga
  Siemiątkowska Maja
  Czarnecka Paulina
  Tępiński Hubert
  Sobczak Maja
  Barańska Roksana

Trzymamy kciuki za naszych małych wokalistów na dalszym etapie!