Szanowni Państwo,

 w związku z tym, że nie zostało osiągnięte porozumienie między stroną rządową i związkami zawodowymi, od 8 kwietnia 2019 r. rozpocznie się bezterminowy strajk. Liczba nauczycieli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Grodzisku Mazowieckim, w skład którego wchodzi Szkoła Podstawowa nr 4 oraz Przedszkole nr 5 (łącznie z oddziałami w Wólce Grodziskiej), deklarujących udział w strajku, nie pozwala na zapewnienie właściwej opieki uczniom/dzieciom, a co za tym idzie uniemożliwia funkcjonowanie placówki.

O wszelkich decyzjach strajkujących, mających wpływ na dalsze funkcjonowanie ZSP1, w tym przede wszystkim o terminie zakończenia protestu, będziemy informowali Państwa na bieżąco.

Z poważaniem,

dyrektor ZSP1, Elżbieta Stępień

 

 

Zdjęcie pochodzi z serwisu mamadu.pl Agnieszka Kosiec/AG