Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji odwiedził nas Kubuś Puchatek, który przygotował dla dzieci kilka „misiowych” zadań. Przedszkolaki dowiedziały się jak powstał pierwszy pluszowy miś i rozpoznawały misie z różnych bajek. Miś przekazał dzieciom swój ulubiony smakołyk – miód, który zajadały przy podwieczorku oraz żelkowe misie, które były małą słodkością po obiedzie. Dzieci odwdzięczyły się piosenką lub wierszykiem. Miś obiecał, że za rok również nas odwiedzi.

Z okazji Dnia Pluszowego Misia odwiedził nas również Wiceburmistrz Tomasz Krupski i Dyrektor Oświaty Ewa Burzyk, którzy przekazali dla każdej grupy misie Grodzisie.

Bardzo dziękujemy RR za sfinansowanie wypożyczenia kostiumu misia oraz zakup pysznego miodu:)

« 2 z 2 »