Rekrutacja do przedszkola

Rekrutacja na wolne miejsca do placówek przedszkolnych, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie prowadzona drogą elektroniczną. W dniach od 13 do 31 marca 2020 roku rodzice będą mogli wypełnić wniosek zamieszczony na stronie internetowej gminy i biura oświaty. Wypełniony formularz trzeba wydrukować i dostarczyć do placówki „pierwszego wyboru”, tzn. oznaczonej przez rodziców na pierwszym miejscu preferencji.

Uwaga:

Rodzice dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2019/2020 do publicznego przedszkola, punktu przedszkolnego lub oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej, w terminie od 5 do 12 marca br. mogą złożyć do dyrektora deklarację o kontynuowaniu przez dziecko wychowania przedszkolnego. Niezłożenie deklaracji jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w dotychczasowym przedszkolu od dnia 1 września nowego roku szkolnego.

Więcej informacji na stronie: http://www.grodzisk-oswiata.pl/2020/01/30/harmonogram-i-kryteria-rekrutacji-do-przedszkoli-i-klas-pierwszych-szkol-podstawowych/